Przykładowa dieta na Thermomix z dietanathermomix.pl

Jak wygląda dieta na Thermomix na dietanathermomix.pl?


Pytacie nas o wygląd diety: Jak ona wygląda? Czy jest czytelna i przejrzysta?- postanowiliśmy wziąć jedną z nich 'pod lupę' i przedstawić jak wygląda plan dietetyczny na przykładzie!
Diety podzielone są na posiłki obok których znajdziesz sposób przygotowania danego dania.
Na stronie www.dietanathermomix.pl znajdziesz jadłospisy przygotowane na różne kaloryczności, w różnych jednostkach chorobowych.
Każda z diet jest przygotowana przez dietetyka.

Na początek wybierz typ i rodzaj diety:

Mamy do wyboru różne kaloryczności oraz konkretne typy diet specjalistycznych.
Jesteśmy przekonani, że skoro jesteś na tej stronie to też masz świadomość tego, że poszukujesz diety np: bezglutenowej czy też jesteś osobą z nadczynnością tarczycy. Na stronie znajdziesz również diety dla osób chorych na insulinooporność, PCOS czy Hashimoto.
Decyzję jakiej diety potrzebujesz pozostawiamy Tobie.

Przykładowa treść planu diety na thermomix:


Lista zakupów:

Każda przygotowana dieta posiada również kompletną listę zakupów. Odchudzanie zawsze zacznij od planowania. Nie trzymaj w lodówce niedojedzonych resztek, które potem szkoda wyrzucić.
Zrób przegląd tego co masz, część zapasów na pewno można zamrozić, albo mogą to zjeść członkowie Twojej rodziny.
Nie odkładaj przejścia na dietę w nieskończoność, ale z drugiej strony, jeśli wczoraj robiłaś/robiłeś imprezę rodzinną i masz mnóstwo jedzenia, poczekaj 2-3 dni.
Następnie wydrukuj listę zakupów, zaznacz na niej co już masz i udaj się na zakupy do sklepu, w którym kupisz produkty z listy - większość produktów możesz kupić na cały tydzień. Im mniej razy będziesz w sklepie, tym mniej pokus by kupić coś dodatkowego.
Jeśli zrobisz dobre zakupy, będzie Ci znacznie łatwiej uniknąć zaskoczenia podczas przygotowania dań.

Plan całego tygodnia

Na koniec idealne rozwiązanie dla każdej osoby lubiącej planować i trzymać rękę na pulsie - Plan całotygodniowy na jednej stronie! Jeśli dużo pracujesz, możesz część dań przygotować dzień wcześniej. Plan na jednej stronie da też ogląd co będziesz jeść w kolejnych dniach diety i pozwoli jeszcze bardziej się nią cieszyć.

Dieta z www.dietanathermomix.pl ma ogromny plus: Nie musisz planować posiłków na kolejne dni, bo one są już zaplanowane.